Promocje biletów lotniczych z lotniska Frankfurt Intl Airport

Brak promocji z Flughafen Frankfurt am Main. Sprawdź nasze inne promocje.

Flughafen Frankfurt am Main

Flughafen 1, 60547 Frankfurt am Main

Port lotniczy Frankfurt jest największym i najbardziej ruchliwym lotniskiem w Niemczech, trzecim co do  wielkości w Europie i jednym z najważniejszych węzłów loniczych na świecie. Pod względem przewozów cargo jest numerem jeden w Europie i numerem siedem na świecie. Frankfurckie lotnisko obsługuje wiele połączeń międzynarodowych we wszystkich kierunkach świata. W 2015 roku port ten odprawił 61 mln pasażerów.

Lotnisko jest bardzo dobrze skomunikowane z regionem, położone jest niedaleko autostrad A3 i A5. Z Frankfurtem oraz pobliskimi miastami połączone jest koleją i wieloma liniami autobusowymi.

Port lotniczy we Frankfurcie obsługuje bardzo wiele linii lotniczych ze  wszystkich stron świata. Lotnisko jest główną bazą dla Lufthansy, Condor Flugdienst, SunExpress Deutschland oraz linii cargo Lufthanssa Cargo i Nightexpress. Lufthansa posiada tu swój odrębny termina,l zwany First Class Terminal, służący do obsługi pasażerów podróżujących pierwszą klasą. Z terminala tego korzystają pasażerowie również tej samej klasy dwóch innych linii lotniczych: Swiss i Austrian Airlines.

Port lotniczy we Frankfurcie oficjalnie został otwarty 8 lipca 1936 roku.