Newsletter

Wyrażam zgodę na przesyłanie (w formie newslettera) informacji marketingowych przez eSky.pl Spółka Akcyjna dotyczących ofert promocyjnych na podany przeze mnie adres e-mail.
Zaznaczenie checkboxa, wpisanie adresu mailowego oraz zaznaczenie „Zapisz” (łącznie) oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych (w zakresie podanym na powyższym formularzu) przez eSky.pl S.A. z siedzibą w Katowicach (administrator danych) w celu marketingu bezpośredniego usług eSky.pl S.A., w tym w oparciu o analizę moich preferencji i zachowań na stronie internetowej eSky.pl S.A. na potrzeby wysyłki maila o którym mowa powyżej.
Informujemy, że osoba, której dane dotyczą, ma prawo w dowolnym momencie wycofać każdą w/w zgodę. Zgody mogą być wyrażone wyłącznie przez osoby pełnoletnie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Wycofać zgodę można w następujący sposób: klikając w otrzymanym mailu „rezygnuj”, poprzez zakładkę RODO (sekcja kontakt) lub poprzez Call Center – w zakresie pozostałych informacji zob. Politykę prywatności – więcej