Zwrot pieniędzy po bankructwie linii lotniczej

Zwrot pieniędzy po bankructwie linii lotniczej

Podobnie, jak każda firma, linie lotnicze narażone są na bankructwo. Zdarza się to niezwykle rzadko, ale dobrze wiedzieć, jakie prawa przysługują pasażerom w takie sytuacji i czy można liczyć na zwrot pieniędzy.

Bankructwo linii lotniczej przed wylotem

Jeśli przewoźnik ogłosi upadłość przed planowaną datą Twojego wylotu, nie musisz się niczym martwić. Pracownik eSky skontaktuje się z Tobą i zaproponuje najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie dostępne w danej chwili. 

Upadłość linii lotniczej w trakcie podróży

Jeśli linia lotnicza zbankrutuje, gdy jesteś na wakacjach lub czekasz na lotnisku, by wrócić do domu, również możemy Ci pomóc. Nasz konsultant pomoże Ci w zakupie nowego biletu lotniczego, kolejowego oraz w rezerwacji hotelu, jeśli będzie taka potrzeba.

Jak odzyskać pieniądze od linii lotniczej?

Jeśli w związku z bankructwem linii lotniczej poniesiesz dodatkowe koszty lub przepadnie wykupiony przez Ciebie bilet, możesz domagać się zwrotu pieniędzy. Każda sprawa jest inna, dlatego najlepiej od razu skontaktuj się z naszym konsultantem, który pomoże Ci odzyskać pieniądze zgodnie z procedurami. Zadzwoń pod 801 420 303.


To może Cię zainteresować:

Zobacz również:

TOP 10 Najbardziej romantycznych miast Europy Wymiary i waga bagażu w samolocie Czy damska torebka to bagaż podręczny?

Wskazówki i sugestie zawarte w niniejszym artykule oraz w artykułach powiązanych mają charakter wyłącznie informacyjny i pomocniczy i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec eSky.pl S.A.

Zainteresował Cię artykuł, ale potrzebujesz więcej informacji?
Anuluj
Dziękujemy za pomoc

Twoja opinia pomoże name tworzyć lepsze i bardziej dopasowane artykuły.

Chwilowo nie mogliśmy przesłać Twoich sugestii

Wyślij ponownie lub spróbuj później.