Poradnik Podróżnika

pdf drukuj Podziel się wrzuć na Facebooka wyślij e-mailem

Promocje

Promocje

Serwis biletylotnicze.pl prezentuje najciekawsze promocje na tanie bilety lotnicze na stronie głównej. W module Promocje tanich biletów lotniczych z Polski znajdują się najtańsze loty do poszczególnych państw. Możesz zarezerwować bilet lotniczy klikając w lot zaprezentowany na stronie lub skorzystać z wyszukiwarki lotów.

Zachęcamy również do zapisania się na nasz newsletter, w którym cyklicznie informujemy o najciekawszych promocjach.

Pamiętaj, że w tanich liniach lotniczych cena biletu jest tym wyższa im bliżej daty wylotu. Ponadto liczba promocyjnych  miejsc jest zawsze ograniczona, dlatego warto zakupić bilet jak najwcześniej. Tani przewoźnicy zazwyczaj oferują promocyjne ceny tylko na lot w jedną stronę.

Z kolei rejsowe linie lotnicze, jeśli oferują promocje, to zawsze na bilet tam i z powrotem. Najwięksi przewoźnicy tacy jak na przykład Lufthansa, Air France czy KLM cyklicznie organizują wyprzedaże biletów lotniczych. Takie promocje zazwyczaj obowiązują w określonym terminie, a liczba biletów w taryfach promocyjnych jest zawsze ograniczona.

Należy pamiętać, że bilety lotnicze zakupione w promocji często nie mogą być zwrócone lub za ich zwrot lub zmianę pobierana jest wysoka opłata.

Czy ten artykuł zawierał przydatne informacje?

Tak Nie
* - pola wymagane

Podziel się tym artykułem przez e-mail

Wyszukiwanie połączenia

Link: http://www.biletylotnicze.pl/poradnik-podroznika/Jak-wybrac-odpowiedni-lot/Promocje