Poradnik Podróżnika

pdf drukuj Podziel się wrzuć na Facebooka wyślij e-mailem

Bilety lotnicze tanich linii lotniczych

Bilety lotnicze tanich linii lotniczych

Tanie linie lotnicze w ostatnich latach zdobyły ogromną popularność na polskim rynku. Tacy przewoźnicy, zwani też liniami typu „low-cost”, „no-frill” lub liniami niskokosztowymi  oferują znacznie tańsze bilety lotnicze niż regularne linie lotnicze.

Oprócz ceny, kolejną zaletą tanich linii jest duża oferta lotów, do wielu popularnych miejsc w całej Europie. Przy zakupie biletów lotniczych tanich przewoźników należy pamiętać o tym, że wcześniejszy zakup biletu gwarantuje niższą cenę.

Choć tanie linie lotnicze są bardzo popularne ze względu na cenę, pod innymi względami ich oferta nie jest tak atrakcyjna jak rejsowych linii lotniczych. Na przykład tanie linie lotnicze nie oferują darmowych posiłków podczas lotów, nakładają dodatkowe opłaty za przewóz bagażu rejestrowanego, lądują na lotniskach znacznie oddalonych od centrum miast. Ponadto odprawa biletowo-bagażowa jest zazwyczaj płatna na lotnisku.

Płatność przelewem w tanich liniach lotniczych

Podczas zakupu taniego biletu lotniczego warto pamiętać, że serwisy poszczególnych linii nie akceptują płatności przelewem, a jedynie kartą kredytową. Serwis biletylotnicze.pl akceptuje płatność tradycyjnym przelewem bankowym, który można zrealizować na poczcie, w banku lub za pomocą elektronicznego przelewu bankowego.

W Polsce działa kilka znanych międzynarodowych linii lotniczych takich jak Ryanair, Wizz Air, easyJet, Norwegian.

Czy ten artykuł zawierał przydatne informacje?

Tak Nie
* - pola wymagane

Podziel się tym artykułem przez e-mail

Wyszukiwanie połączenia

Link: http://www.biletylotnicze.pl/poradnik-podroznika/Bilet-lotniczy/Bilety-lotnicze-tanich-linii-lotniczych